Halı Tamiri


2017-01-06 00:52:10


Halılar; uzun yıllar boyunca evlerimizin dekorunda yer alan eşyalarımızdır. Kullanım sonucunda ya da bazı etkenler yüzünden yıllar içerisinde yıpranır ve kopmalar ve dokusunda açılmalar ortaya çıkar. Özellikle nemli ortamlar, güve gibi bazı haşereler, havlarında oluşan dökülmeler, çırpılması, elde yıkama ile oluşan sertlikler, saçakların kopması, dökülen bazı maddeler gibi daha birçok etken nedeniyle deforme olmaya başlar. Bu durumda halının tamir edilmesi gereklidir.

Halıların cinslerine ve dokumasına göre bilinçli ve uygun bir şekilde tamir edilmesi; halının hem görünümünde değişiklik yaratmaz hem de sağlam olmasına etki eder. Halı tamiri bilinçli ve bilen ellerde yapılması gerekli olan profesyonel bir uygulamadır. Özellikle halının cinsine göre ayrılarak bir bakım ve tamir işlemi yapılması şarttır.

Halı tamirinde orijinal ipliğine ve dokumasına sadık kalınarak bir uygulama gerekir. O nedenle halı tamiri dokunmasından daha zor ve titizlik gerektiren bir durum yaratır. Zarar görmüş ve hasara uğramış her düğüme ve ipliğe göre bir işlem uygulanması önemlidir.

Hijyenik Halı Temizliği

Halılarınızı Era 111 halı şampuanları ile temizliyoruz.

Stor Perde Yıkama Hizmeti

Halılarınızı Era 111 halı şampuanları ile temizliyoruz.

7/24 Servis Hizmeti

Anadolu bölgesini her yerine servisimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz

Antibakteriyal Ürünler

Kandemir halı yıkamada Antibakteriyel ürünler kullanılmaktadır..