Nepal Halı Yıkama


2017-01-06 00:49:29


Nepal halılar narin halılar arasında yer alır. Oldukça hassas olan bu halıların yıkanması da o açıdan dikkat ve özen ister. Halıları yıkarken kesinlikle renklerin birbirine karışmaması gereklidir. Bu durum kullanılan malzeme, yıkama sistemi ve ekibin kaliteli ve bilgili olmasını gerektirir. Firmamız tüm halı yıkamalarda olduğu gibi Nepal halı yıkamada da aynı özen ve titizliği göstermektedir. Nepal halı yıkamada kullanılan bitkisel içerikli temizlik ürünleri ile sağlıklı ve hijyenik bir şekilde yıkama sağlamaktayız. Kullandığımız ürünler renkleri, dokuyu ve yapıyı bozmayan ürünlerdir.

Ayrıca yıkama konusunda uzman olan ekibimiz hassas ve deneyimli bir uygulama ile yıkama sağlamaktadır. Son sistem programlı makineler ile yıkama işleminden sonra halıların rengine zarar gelmeden kurutma yapılır ve halılar hazırlanır. Kir, toz ve bakterilerden arındırılan halılarınızı gönül rahatlığı ile yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz.

Garantili yıkama hizmeti veren firmamız 20 yıllık bir tecrübe ile sektörde tek ve öncü olmanın guruyla hizmet vermektedir. Memnun kalmanız ve sağlığınız bizim çalışma prensibimizdir.

Hijyenik Halı Temizliği

Halılarınızı Era 111 halı şampuanları ile temizliyoruz.

Stor Perde Yıkama Hizmeti

Halılarınızı Era 111 halı şampuanları ile temizliyoruz.

7/24 Servis Hizmeti

Anadolu bölgesini her yerine servisimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz

Antibakteriyal Ürünler

Kandemir halı yıkamada Antibakteriyel ürünler kullanılmaktadır..